///Paspasmatik bayileri artmaya devam ediyor

Paspasmatik bayileri artmaya devam ediyor

Bayi adayları ön eleme kriterlerinden  geçerek  seçilen paspasmatik bayilerinin cep telefonundan, masaüstü bilgisayarından yada tabletinden siparişlerini, taleplerini, isteklerini kendisine tanımlanan bayi kodu ve şifresini girerek yaptıklarını paspasmatik asistan uygulaması ile yönetim kontrolünün rahat hale gelmesi paspasmatik bayilerine artı bir özellik sunmaktadır.

Teknolojiyi yakından takip ederek faaliyetlerine yön veren paspasmatik yakın zamanda yurt içi pazarında üretmiş olduğunu otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerini bayi kanalı ile ülkemizin dört bir yanında tüketicilerle buluşturacaktır.

%100 Milli sermaye ile yerli üretim yapan paspasmatik ulusal ve uluslar arası patent haklarını alarak bayilerine sektöründe tek olan otomatik satış makinelerinin satışında, konuşlandırılmasında büyük destek olduğunun farkındadır. Üretmiş olduğu araç içi paspas ürünlerinin bile her birisi için tasarım patentlerini alan paspasmatik, patent haklarına sahip olmadığı hiçbir ürün, makine, teçhizat üretmemektedir.

2017-03-06T13:31:18+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.