///Sağlam Yatırım, Gerçek Kazanç = Paspasmatik

Sağlam Yatırım, Gerçek Kazanç = Paspasmatik

Paspasmatik, bayileri ile birlikte kazanma üzerinde kurulu win & win ticaret politikasını kullanmaktadır. Dünya’nın en kaliteli otomatik satış makinesini üretse bile tüketicilerin otomatik satış makinesinden madeni para karşılığında satın aldığı iki adet araç içi paspasın kalitesi ile memnun kalacağını biliyor ve kaliteden asla taviz vermiyor diyerek sözlerine başlayan Paspasmatik firmasının Genel Merkezinde Bayi temsilcisi olarak görev yapan Gülşah KILINÇ, Yurt içi pazarında şu an itibariyle 27 adet bayiliğinin verildiğini ve hızlı bir şekilde yurt içi bayi dağılımının devam ettiğini paylaştı.

Bayi adayları arasında uzun yıllar ticaret ile uğraşanında, ilk defa ticarete atılacak olan bireylerin olduğu fakat bayisi kazanamadığında, Paspasmatik firmasınında kazancı olmayacağını belirten Gülşah hanım, Paspasmatik firmasının bayi çalışmalarının organizasyonu tabana göre hedef alınarak yapıldığını ve işlerlik kazandırıldığını ifade etti. Self-servis araç yıkama tüketicilerin pratik yolla araçlarını yıkamaları sektörün öncüsü olan paspasmatik firmasının sürekli kontrolü altında olduğunu paylaşan Gülşah hanım, 2018 yılına kadar yurt içi pazarında tüketicilerin araçlarına özel tasarım paspas ürünlerine ulaşmasına sağlayan otomatik satış makinelerinin her yerde olacağını madeni para karşılığında araçlarında kullanabileceğini paylaştı.

2017-03-06T13:30:16+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.