///Araç İçi Paspas Ürünleri Sektörüne Yön veren Paspasmatik’ten Bir İlk Daha.. Renkli Araç içi Paspaslar…

Araç İçi Paspas Ürünleri Sektörüne Yön veren Paspasmatik’ten Bir İlk Daha.. Renkli Araç içi Paspaslar…

Geleceğin ticaretine sağlam adımlar ile yetkili bayileri ile birlikte ilerleyen paspasmatik firması reklam, tanıtım, PR çalışma giderlerini azaltarak üretmiş olduğu otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerinin kalitesi üst seviyede tutarak paspasmatik ürünlerini kullanan tüketicinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir. Paspasmatik firmasının trend olan araç içi renkli paspas ürünlerinin alışılmışlığın dışında olması, renklerinin kalitesi tüketicilerinin takdirini alması ve renkli paspas ürünlerinin üzerinden bulunan espritüel yazıların araç içi paspas ürünlerin tercihi bir kat daha fazla olması sağlamıştır. Paspasmatik firması bayilerinin sınırları içinden gelen ve bayisine özel araç paspas tasarımları ile de üretim yapmakta olduğu için bayileri bu avantajı kullanmaktadır.

Madeni para karşılığında iki adet araç içi paspas ürünü veren paspasmatik otomatik satış makineleri 7 Gün 24 saat hizmet vermesi günün her saatinde tüketicilerin araçlarına araç içi paspas ürünlerini satın almasına olanak tanımaktadır.

Araçlarında renkli araç içi paspas ürünü kullanan bireylerin paralarının tam karşılığını almasını sağlayan paspasmatik firmasının Ar-Ge departmanı sürekli daha pratik ürünlerin üretilerek tüketicinin hayatlarını daha pratik kılmaya devam etmektedir.

2018-09-11T13:48:55+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.