/Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası 2017-01-23T14:01:22+00:00

Paspasmatik Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikamız

Sanal mağaza kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.
Paspasmatik kurumsal web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir.
Bu bilgiler cookieler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir. Paspasmatik kurumsal web sitesinde doldurulan formlar ile toplanan tüm bilgileri hiçbir firma yada kurum ile paylaşmamayı, umuma açık yada kapalı herhangi bir yerde yayınlamamayı, tüm müşteri bilgilerini gizli tutmayı taahhüt eder. Ancak Paspasmatik bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.
Paspasmatik kurumsal web sitesindeki üyeliklere son verilmek istendiği veya Paspasmatik kurumsal web sitesinde içeriğin dışında kalan ancak bu sitede bulunmasının uygun olacağı düşünülen bilgilerin talep edilmesi halinde, info@paspasmatik.com.tr adresine elektronik posta atılarak bu talep iletilebilir.
Bu sitede gösterilen ürün bilgileri, üreticilerden ve çeşitli kaynaklardan alınıp düzenlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Paspasmatik, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Paspasmatik, ilgili veritabanının güvenliğinden, saklanmasından ve yedeklenmesinden sorumludur.

Paspasmatik – Otomatsan San.Tic.Ltd.Şti.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.