///Paspasmatik Bayiliği İşletmeciliğinde Genel Maliyetler?

Paspasmatik Bayiliği İşletmeciliğinde Genel Maliyetler?

PaspasmatikSatış Otomatı işletmelerindeki sabit yatırım maliyetlerinin diğer işletme türlerine göre oransal olarak çok daha az olmasının yanında aynı zamanda daha rahat ve sorunsuz bir iştir.Paspasmatik Otomatik Satış Makinelerin genel bakımının ve bazı tamir işlemlerinin öğrenilmesi durumunda fazladan işçi çalıştırmanıza gerek olmayacaktır. Bu sayede muayyen büyüklüklere ulaşıncaya kadar işçi maaşı, sigorta giderleri gibi birçok ilave sorunu düşünmek zorunluluğunuz ortadan kalkacaktır. Doğru yerde konumlandırılmış Paspasmatik satış otomatları size reklam yapmanızı gerektirmeden işinizi sürdürebilme olanağı sağlar.

Maliyet kalemleri; Paspasmatik Satış Otomatı Cihaz Yatırımları, Ulaşım, Lokasyon Tespit vb. Genel Giderler ile gerçekleştirilecek Rutin lokasyon ziyaretleri ile ilgili karşılamanız gerekecek maliyetler ile satışını gerçekleştireceğiniz araç içi paspas ürünlerin temini ve var ise eleman giderleri gibi unsurlar olacaktır. Unutulmaması gereken bir diğer konuda özellikle büyük lokasyonlarda birden fazla otomatların konumlandırılması, yada aynı zaman diliminde adetli Paspasmatik Satış Otomatı konuşladırılma isteği  karşılaşılabilecek zorluklar ve yüklenilebilecek maliyetlerdir. Bu iş için gerekli donanım ve taşıma araçları ile işçilik giderleri göz ardı edilmemeli ve yer seçimine çok dikkat edilmelidir.

2017-08-21T00:32:30+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.