///Paspasmatik Otomatları 7 Gün 24 Saat Açık Olan Bir İşyeridir

Paspasmatik Otomatları 7 Gün 24 Saat Açık Olan Bir İşyeridir

Paspasmatik satış otomatları çevresel faktörlere dayanıklılık göstermesi 7 gün 24 saat açık alanda kullanımına olanak sağlamakta ve bayilerimiz kanalıyla Türkiye’nin her köşesinde bulunan akaryakıt istasyonlarına, araç yıkama alanlarına, self-servis araba yıkama noktalarına daha doğrusu araçların yıkandığı her alana konuşlanan satış otomatları madeni para karşılığında iki adet rengarenk, özel tasarımlı, kaliteli ve ürün kullanıcısının kendisini farklı kılan araç içi paspaslarını almasını sağlamaktadır.

Otomatik satış makinelerimiz 12 volt ile çalıştığı için aylık düşük elektrik tüketimi bulunması Paspasmatik bayileri ve satış otomatlarımızın konuşlandığı noktalara çok büyük avantaj sunmakta ayrıca paspasmatik satış otomatlarında bulunan gündüz/gece sensörü sayesinde gün ışığı 0 Lüx altına düştüğünde otomatik olarak satış otomatlarımız gece moduna geçmekte , paspasmatik satış otomatları gece modunda kendini aydınlatmaktadır.

Paspasmatik satış otomatlarının ortalama yüksekliği 1.57 Cm olması, tüketicinin satış otomatlarımızdan satın aldığı iki adet araç içi paspas ürünlerini daha rahat almasına olanak sağlamaktadır.Ayrıca Paspasmatik bayileri satış otomatlarını mini bir depo olarak da kullanabilmektedir yani satış otomatlarına 3000 adet ürün depolayabilmektedir.

 

Not : Türkiye’de ulusal patent haklarının Türkiye Cumhuriyeti Patent Enstitüsü tarafından verilen ilgili resmi belgeler ile korunan paspasmatik satış otomatları sadece Otomatsan Makine San. Tic.Ltd.Şti. tarafından üretilmektedir.

2019-01-08T10:20:13+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.