///Paspasmatik Satış Otomatlarınız için Doğru Yeri Seçme Nasıl Yapılmalıdır?

Paspasmatik Satış Otomatlarınız için Doğru Yeri Seçme Nasıl Yapılmalıdır?

Akıllıca seçilmiş bir benzinlik, oto yıkama, self-servis yıkama alanı yada umuma açık araç yıkama noktaları çok düşük işletme ve bakım maliyetleri ile çalışacak Paspasmatik Satış Otomatları yaptığınız yatırımı en kısa süre geri kazanacaktır ve istikrarlı bir gelir oluşturacaktır.

Doğru yer seçimi için pek çok farklı metod kullanabileceğiniz gibi, profesyonel yardım almayı da deneyebilirsiniz. Doğru yer seçimi daha çok kazandıracağı gibi cihazların sık sık yer değiştirmesinin önüne geçecek ve karlılığınızı artıracaktır.

Paspasmatik satış otomatları konumlandırılmasını yapılacak lokasyonu  fiziksel olarak yerin gözle kontrol edilmesi çok önemlidir. Bu sayede araç içi paspas veren otomatının çevresindeki yıkanan araç sayısı anlaşılacağı gibi Paspasmatik satış otomatının görünebilinirliği de daha iyi bir şekilde belirlenmiş olunur. Birçok bayimiz Paspasmatik otomatik satış makinelerini konuşlandırmadan önce araba ile yada yaya olarak çevreyi gezerek çevre konusunda daha ayrıntılı bir fikir edinmeye çalışmalarının yanı sıra Paspasmatik Satış otomatlarını konumlandıracağı çevrede anket yaparak doğru noktayı  tespit etmeye çalışırlar.

2017-08-21T00:07:33+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.