///Paspasmatik Türkiye’nin Dört Bir Yanında Tüketicinin Hayatını Daha Pratik Kılıyor

Paspasmatik Türkiye’nin Dört Bir Yanında Tüketicinin Hayatını Daha Pratik Kılıyor

Tasarım, kalıp ve yazılımı Paspasmatik Ar-Ge ekibince geliştirilen Otomatik satış makineleri ve oto paspas ürünleri ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan  akaryakıt istasyonları, oto yıkama alanları, self-servis araç yıkama lokasyonları tarafından tercih ediliyor. Kalite ve estetikten ödün vermeden otomatik satış makinelerinden madeni para karşılığında iki adet araç içi paspas imkânı sunmasıyla ön plana çıkan Paspasmatik; ailesine yeni eklenen Ankara, Denizli, Erzincan, Muğla, Mersin, Elazığ ve Diyarbakır’da  hayata geçirilen otomatik satış makinesi kurulumları ile tüketici tarafından tercih edilen marka olmanın gururunu yaşıyor.

Paspasmatik, Ankara’da 45 ayrı lokasyonda ,Denizli ilinde 20 farklı lokasyona, Erzincan ilinde 15 farklı lokasyona, Muğla ili genelinde 25 noktaya, Mersin ilinde 30 ayrı lokasyona, Elazığ ilinde 15 farklı lokasyona ve Diyarbakır ilinde 27 farklı lokasyonda yer almaya başlamıştır.

2019-01-09T15:30:21+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.