/Site Kullanım Şartları
Site Kullanım Şartları 2018-02-09T16:08:14+00:00

Paspasmatik Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

Bu web sitesi, sizi bilgilendirmek için hazırlanmıştır. Lütfen web sitesine göz gezdiriniz ve sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanınız, fakat web sitesini kullanmanızın aşağıdaki Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayınız. Bu web sitesini ve Hizmetleri (aşağıda tanımlanmaktadır) kullanmakla bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız.

BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, SİZİ BU WEB SİTESİNE YÖNLENDİREN www.paspasmatik.com.tr WEB SİTESİ KULLANIMINI DURDURUNUZ, VE LÜTFEN BU WEB SİTESİNİ KULLANMAYINIZ.

www.paspasmatik.com.tr  Web sitesinde bulunan tüm malzemelerin fikri mülkiyet hakları firmalarımıza aittir .Web sitemizde yer alan  ticari markalar, hizmet işaretleri, grafikler, resimler, fotoğraflar, videolar ve logoların da sahibidir ve bunları kullanmak için geçerli bir kullanım hakkı almış bulunmaktadır. Açıkça aksi ifade edilmedikçe www.paspasmatik.com.tr web sitemizin hiçbir bölüm herhangi bir şekilde ve yöntemler kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, ilan edilemez, iletilemez ve dağıtılamaz.

Web sitesinin herhangi bir bölümüne robot veya örümcek gibi otomatik bir mekanizma veya proses kullanarak erişmeniz ya da onu kopyalamanız ve izlemeniz yasaktır. Web Sitesinin ve/veya sizi bu siteye ve/veya sizi bu siteye yönlendiren uygulamanın herhangi bir bölümüne bilgisayar korsanlığı veya benzeri başka yol ve araçlarla yetkisiz erişmeye teşebbüs dahi etmemelisiniz. www.paspasmatik.com.tr web sitesini yasa dışı amaç ve amaçlarla kullanmanız da yasaktır.

www.paspasmatik.com.tr gizliliğinizi ciddiye almaktadır ve bu web sitesinde verdiğiniz şahsi veri ve bilgilerinizi Gizlilik politikasına uygun kullanacak ve koruyacaktır. Hizmetleri kullanmakla, verdiğiniz şahsi veri ve bilgilerinizi bahsi geçen Gizlilik politikasına ve  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kullanabileceğimizi kabul ediyorsunuz. Siteyi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız önemle ihtar olunur.

Aşağıda yazılı hususların herhangi birinin yasalar çerçevesinde, kanun koyucu, herhangi bir resmi mercii ya da mahkemelerce geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

Kullanıcılar, www.paspasmatik.com.tr  nin sağlamış olduğu hizmetlerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan www.paspasmatik.com.tr nin hiç bir surette sorumlu değildir.

Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.paspasmatik.com.tr ‘ye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında www.paspasmatik.com.tr ‘nin şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler. www.paspasmatik.com.tr diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez.

Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler hazır olarak sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. www.paspasmatik.com.tr bağlantı verilen sitelerle ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez. www.paspasmatik.com.tr, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

Ziyaret ettiğiniz siteye geri dönmek için, lütfen tarayıcınızda (browser) geri butonuna basınız.

Telif hakkı © 2018.

Tüm hakları saklıdır.

Uygulanacak Hukuk

Bu site Otomatsan San.Tic.Ltd.Şti. tarafından Bursa, Türkiye’de yapılmış ve işletilmektedir. Bu sitedeki tüm kurallar, beyanlar ve bu sitenin kullanımı Türk maddi hukuk ve Türk usul hukuku kurallarına tâbidir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Bursa Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

www.paspasmatik.com.tr web sitesindeki içerikler, şirketin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla / başka bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Otomatsan Makina San.Tic.Ltd.Şti.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.