/Yasal Uyarı
Yasal Uyarı 2017-01-23T13:59:52+00:00

Paspasmatik Yasal Uyarı

Kamuoyuna Duyuru

Paspasmatik™, şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden memnunluk duymaktadır. Sizin için internette yayınlamış oluğumuz bilgilerin ele alınmasına ilişkin yasal uyarıları aşağıda bilgilerinize sunarız. www.paspasmatik.com.tr web sitemizin ve facebook, twitter, googleplus vb. sanal hesaplarımızın kullanılmasına ilişkin anlaşmalar ve fikri mülkiyeti

Patent Hakları

Paspasmatik™  markasının tüm ürün grupları patentli ürünler olmakla beraber bir çok faydalı model patentleri bulunmaktadır.

Paspasmatik™  firmasının türkiye ve global saha’da aktif olarak sahaya sürdüğü tüm ürünleri her bir buluş için ayrı ayrı 2 dalda patent almış bulunmaktadır. Toplam’da bahsedilen ürünler için 6 adet patent bulunmaktadır .

Patent Haklarına Tecavüz Suçunu İşleyenlere Verilecek Cezalar

Başkasının tescilli patentini taklit eden, patentin taklit edilmesi sonucunda üretilen malları satan, ithal veya ihraç eden, ticari amaçla elde bulunduranlar hakkında, patent sahibinin Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulunması sonucunda , güvenlik güçlerince taklit mallara el konularak, suçlular hakkında Savcılık tarafından KAMU DAVASI açılmaktadır. Taklitçiler hakkında hangi cezaların uygulanacağı 4128 Sayılı kanunla düzenlenmiştir.

Bu cezalar şunlardır:

* İki yıldan dört Yıla kadar hapis cezası

* Altı yüz milyon liradan bir milyar liraya kadar para cezası (Bu cezalar her yıl artmaktadır.

* İşyerlerinin bir yıldan az olmamak üzere kapatılması ve bir yıl ticaretten men cezası verilmektedir.

Telif Hakları

İşbu web sitesinde yer alan tüm bilgiler, sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler şirketin mülkiyetindedir ve web sitesinde kamuya sunuldukları tarihte geçerli olan telif ve/veya fikri mülkiyet hakları şirkete ait olup 5846 Sayılı Fikri ve Sınai Mülkiyet hakları kanunu ve diğer mer’i kanun ve nizamlarla korunmakta olup bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Ticari Markalar

Farklı bir bilgi verilmediği veya koşullardan kati olarak ortaya çıkmadığı sürece internet sayfalarımızda yer alan tüm şirket adları, logolar ve kayıtlı ürün ile markalar (® veya ™ olarak işaretlenmiştir) şirkete aittir. Bunlar şirketin yazılı onayı olmadığı sürece kullanılamazlar.

Kullanıcı Yükümlülüğü

İnternet sayfalarına giren ve şirkete bilgi veren her ziyaretçi şirkete işbu bilgiler ile ilgili sınırsız aktarım hakları tanır ve şirketin bu bilgileri kendi kararı doğrultusunda kullanması konusunda şirkete yetki verir. Ziyaretçiler tarafından sunulan bilgiler gizli sayılmaz. Kesin ve yasal olmalıdırlar ve üçüncü şahısların menfaatlerine zarar vermemelidirler.

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin paspasmatik™ web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Bağlantılı Metin Bağları

Şirket, link tekliflerinin bulunduğu web sitelerin içeriklerinden hiçbir biçimde sorumlu değildir. İşbu linkler şirketin web sitesine/sitelerine ilişkin kullanıcılar için hizmet olarak sunulmaktadır. Şirket ilgili içerikleri kesin olarak kendisine mal etmemektedir.

Yetkili Mahkeme

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Bursa Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Bu yayın, şirketin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

PASPASMATİK Vekili*:
Canpolat Hukuk Bürosu
Av.Mustafa CANPOLAT

*Bu belge 507D sayılı elektronik imza kanunu kapsamında E-İMZA ile imzalanmıştır.

 

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.