//Üretim Teknolojileri
Üretim Teknolojileri 2017-01-26T19:17:08+00:00

Üretim Teknolojileri

Üretim Teknolojileri

NOSAB içinde yer alan 2.200 m2’yi aşan üretim tesisimiz de otomatik satış makinesi, tek kullanımlık ürün işlenmesi, yazılım üretimi yapılıyor. Toyota’nın geliştirdiği Yalın Üretim yaklaşımı, israfları sistematik olarak yok etme temeline dayanır. Üretim hatlarında hücre sistemine geçerek, her bir hücrenin ürünün tamamını üreterek daha az israf etmesini sağladık. Yalın üretim yaklaşımında, müşterinin uğruna bedel ödemek istemediği her şey israf olarak görülür. Bizim için yalın üretimin en önemli avantajı, yeryüzünün kısıtlı kaynaklarını kullanırken cimri davranan bir sistem olması. Üretim tesisimizde yalın üretim sistemine geçildiğinden beri verim artışı, üretim alanı kazanımı, çalışanların farklı işleri seri öğrenmesi ve sorun çözmeyi hızlandırma gibi faydalar sağlanmıştır Ayrıca, kalite standardını yükselterek iş kazası risklerini azalttık.

2 yıl garanti altındaki mekanizma parçalarla ilgili, bu güne kadar hiç paslanma şikayeti almadık .Kalite standardındaki bu farkımız müşteri memnuniyetine dönüşüyor.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi bir alışverişin ötesinde, çalışma ortaklığı olarak gördüğümüzden, bu bağlamında onlara toplum, çevre ve çalışma şartlarını iyileştirmeleri ve israfı azaltmaları konusunda destek oluyoruz. Gerçek maliyetleri baştan sona iyileştirerek, tüketiciye olabildiğince kaliteli ürünü, mümkün olduğunca hesaplı sunmayı amaçlıyoruz. Üretimin bütününe yayılan etkin bir kalite sürecini yönetiyor ve gelen siparişlere kısa sürede geri dönüş yaparak bayi memnuniyetini sağlıyoruz.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.