//Paspasmatik Hakkında
Paspasmatik Hakkında 2017-01-19T17:19:04+00:00

Paspasmatik Hakkında

Biz Kimiz

Genel merkezimizin, Üretim tesisimizin, Lojistik merkezimizin ve Satış sonrası hizmetlerimizin yer aldığı Bursa ilinden Dünya’nın her yerine %100 Yerli sermaye gücü ile ülkemizin geleceğine katkıda bulunmak için üretimini yaptığımız ürün ve ekipmanların bayi kanalı üzerinden satışını, sevkiyatını ve tedariğini yapıyoruz

Türkiye ve Dünya’da ulusal ve uluslar arası patent haklarına sahip ilk ve  tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi üreticisi Paspasmatik bünyesinde bulunan, bugün 2.200 m2’yi aşan üretim tesisinde yurt içi ve yurt dışı tüm yaşam alanları için tek kullanımlık ürün ve tek kullanımlık ürün veren otomatik satış makinesi (Otomat) çözümleri üretmekteyiz.

Ürünler

Araç içi paspas ürünleri üzerine çalışmaktayız, bireylerin hayatlarını kolaylaştıran pratik hale getiren çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz.

Üretimini yaptığımız bütün ürünlerde 18 yaş ile 65 yaş arasına hitap ediyoruz. Günümüzde 3 (üç) farklı ürün ile hizmet veriyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz yeni ürünlerle ürün protföyümüzü çeşitlendiriyoruz.

Özel istek doğrultusunda talep edilen otomatik satış makinesi ve ürünleri üretim gücümüz ile hizmet veriyoruz.

Satış Ağı

Satış ağı kanalımız yetkili il yada bölge bayilikleri ve ülke distribütörlüklerinden oluşmaktadır.Üretimini yaptığımız paspasmatik otomatik satış makineleri ve araç içi paspas ürünlerinin Türkiye’nin dört bir yanına il / bölge bayiliği üzerinden dağılım yapılmakta yurt dışında  ülke distribütörlük ağımızı kurmak için hazırlıklarımız tamamlanmış olup Dünya’nın dört bir yanına dağılmak için var gücümüz ile çalışmaktayız.

AR-GE & Teknoloji

Tüketicinin hayatını pratikleştirmek için araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. 2011’de 800 m2’lik kapalı alanda kurduğumuz Ar-Ge Merkezi’nde, üretimini yaptığımız kullan-at ürünlerin ve tek kullanımlık ürünlerin otomatik satışını yapan otomat makinelerimizin, Bizi biz yapan her öğenin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

Memnuniyet Yönetimi

Paspasmatik Bilgi Yönetimi Departmanı satış öncesi ve sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler de sunuyor. Ürün gamımızla cevap veremediğimiz tüketici istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel ürünleri geliştirirken tüketiciyi dikkatle dinliyor, pratik çözümler üretimini yaparak bayilik ağı üzerinden tüketici ile buluşturuyoruz.

Kalite Kontrol & Müşteri Memnuniyeti

Tüm ürünlerde verdiğimiz minimum 2 Yıl Garanti’nin gereğini yerine getirirken, her bir parçanın kalite ve dayanıklılığını Avrupa Standartları’ndaki Test Laboratuvarı’nda ölçerek belgeliyoruz.10 yıl süre ile yedek parça temin garantisi veriyoruz. Detaycı kalite kontrol ve satış sonrası destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde mükemmeliyetçilikten ödün vermiyoruz.

Üretim Gücü

Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir firma olarak, 2015’de dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık.

İş güvenliği konusunda hiç risk almadan tüm kuralları harfi harfine uyguluyoruz, çünkü çalışanlarımızın sağlık ve refahını önemsiyoruz. İstikrarlı bir işveren olarak, sıcak bir çalışma ortamında hiyerarşiye değil, karşılıklı saygıya önem veriyoruz. Şirket içi eleştiri ve gelişim programlarımızla mükemmelliğe yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.