//Kültürümüz
Kültürümüz 2017-01-24T00:54:24+00:00

Kültürümüz

Kültürümüz

Paspasmatik kültürü, kurucumuzun etik değerlerden ödün vermeme prensibinin tepeden tırnağa tüm şirkete yansımasıyla şekilleniyor. Şirketler grubumuzun Türkiye’nin sayılı sanayi kuruluşu arasında yer alması bizi gururlandırıyor, çünkü bunu değerlerimize bağlı kalarak başarıyoruz.

Misyon

Tüketici beklentilerinin ötesine geçen tek kullanımlık ürünleri ve bu ürünlerin otomatik satış makinelerini üretmek, teknolojiyle uyumlu ergonomik çözümler sunarak, güvenilir markası ile yaşam kalitesine katkıda bulunmaktır.

Vizyon

2025 yılında Avrupa Ciro liginde vending sektöründe ilk 10 firma arasına girmek.

Değerlerimiz;

Adalet

 – İş ve ilişkilerimizde hak ve adalet duygusu ile hareket eden bir aileyiz.

Ahlak

 – Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.

İtibar

 – İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

Saygı

 – Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.

Dayanışma

 – İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

İnsan Odaklılık

 – Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.

Etik Davranış

Bu bizim için vazgeçilmez bir değer, insan olmanın gereği… Hedefimiz etik davranıştan taviz vermeden başarmak ve kazanmak.

Güvenilirlik

Varlık nedenimiz müşterilerimizin, çalışanlarımızın, bayilerimizin, toplumun, yani tüm paydaşlarımızın güvenini kazanmak.

Müşteriye Değer Katma

Her bir müşterimize verdiğimiz önemi sunduğumuz katma değerli ürünlerimizle ifade ediyoruz. Her kuruşunuzun karşılığını aldığınız; dayanıklılığından kalitesine, kullanım fonksiyonelliğine ürün ve hizmetlerimizle size değer katıyoruz.

Çözüm ve Sonuç Odaklılık

Her insan ve şirket gibi bazen hata yapabildiğimizi kabul ediyor ve sizi dinliyoruz.. Bir sorun olduğunda çözüme odaklanarak, mümkün olduğunca kısa sürede sonuç elde ediyoruz.

Yenilikçilik

Ar-Ge Merkezi’nden üretim bantlarına, yönetimden pazarlamaya yeniliklere açık bir şirketiz. Her birimiz yaptığımız işi aynı şekilde sürdürmek yerine, nasıl daha farklı ve iyi yapabileceğimize odaklanıyoruz. Değişimi iş hayatının tek değişmezi olarak benimsedik, çünkü yenilikleri sindirerek büyüyoruz.

Çalışana Değer Verme

‘En değerli varlığımız insandır’ düsturuyla işyeri güvenliğinden kariyer planlaması ve sosyal faaliyetlere çalışanlarımıza değer veriyoruz. Ayrıca ortalama çalışma süresinin istikrarlı olduğu bir işvereniz. Yaptığı işte en iyisi olmak için gereken araştırma ve eğitimi talep eden çalışanlarımıza kendilerini geliştirme konusunda sınırsız motivasyon ve destek veriyoruz.

Topluma Katkı

Türkiye’nin öncü bir üreticisi ve işvereni olmanın verdiği sorumluluğu örnek projelerle yerine getiriyoruz. Sürdürülebilirlik ve toplumsal konularla ilgili düzenli olarak kurumsal sorumluluk projeleri gerçekleştiriyoruz.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.