//Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları
Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları 2018-04-02T15:05:54+00:00

Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları

Paspasmatik ve Siz

Paspasmatik bayiliklerinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi kazanç imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Paspasmatik eğitim ve destek programlarıdır.
Bayilerimizden beklediğimiz en  temel özellik Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu olmasıdır.

Paspasmatik Bayiliğinin Avantajları

Paspasmatik  bayisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak

Paspasmatik  bayisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Paspasmatik uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler

Tüm bayilerimize birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler yanı sıra paspasmatik asistan mobil ve masaüstü uygulaması ile anlık sipariş taleplerinizi ,yetkili bayilik sınırlarınız  içerisinde toplu reklam verme çalışma taleplerinizi, garantili yedek parçalarının arızasında birebir değişim sistemi ile ileteceğiniz bu ve bunun benzeri bütün talep ve isteklerinizin tek bir platform üzerinden takibini, iletilmesini ve  kontrolünü sağlayacaksınız.

Zengin İnsan İlişkileri

Paspasmatik genel merkezi ile bir takım olarak çalışacağınız için otomatik satış makinelerinizin konuşlandığı lokasyonlar ile  kuracağınız iletişim size insan ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır..

Paspasmatik Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı

Paspasmatik  bayileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. Paspasmatik bayileri ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli söz sahibidirler.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

Paspasmatik size sağlayacağı sağlam bir bayilik işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız.
Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Paspasmatik ve üstün avantajları, getirili ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

0
adet aylık üretim kapasitesi
0
personel istihdamı
0
%100 yerli üretimin gücü
0
2017 ‘nin son çeyreğinden günümüze il-bölge bayiliği verilmektedir

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.