//Bayilik Şartlarımız
Bayilik Şartlarımız 2018-04-19T09:59:28+00:00

Bayilik Şartlarımız

Müracaat ve Seçim

Paspasmatik  başarısını büyük oranda bayilerinin üstün niteliklerine dayanır. Bu yüzden tek yetkili Paspasmatik il veya bölge işletmecilerinin seçimi konusunda çok titiz davranır.

Bir Paspasmatik  bayisi için müracaatlar web sitemizden Bayilik Başvuru Formu‘nun doldurulup web sayfası üzerinden göndermeniz tarafımıza ulaştırılmasıyla başlar.

Bayilik süreci beş adımdan oluşur ;

  • Paspasmatik bayi adayının ön  değerlendirilmesi,
  • Bayi adayını talep ettiği il / bölge bayiliğini adına kapatması,
  • Bayilik sözleşme tarihinin belirlenmesi, bayi adayının bayilik sözleşmesi imzalanması için talep edilen evrakları temin etmesi,
  • Paspasmatik genel müdürlüğü’nde bayilik sözleşmesinin karşılıklı mutabık kalınması sonrası imzalanması,
  • Bayi ticari oryantasyon eğitiminin gerçekleşmesi,
  • Paspasmatik satış otomatı ve araç içi paspas ürünlerinin  bayimize sevk edilmesidir.

Bayilik Şartlarımız:

Türkiye genelinde verilecek Paspasmatik bayilikleri  ile ilgili  bayi adaylarında aranan şartlarımız;

  1. Paspasmatik Bayi adayının adına kimlik sureti veya adına vergi levhası / şirket ortağı ise ortaklığı gösterir belge* istenmektedir.
  2. Paspasmatik Bayi adayının ticari ve şahsi hayatında yüz kızartıcı herhangi bir şuç’tan hüküm giymemiş olması gerekmektedir.
  3. Talep edilen Paspasmatik şehir veya bölge bayiliği ile ilgili firmamızın belirlediği bayilik başlangıcında alınacak asgari düzeyde belirlenen otomatik satış  makinesi ve araç içi paspas ürünlerin alınmasıdır.
  4. Paspasmatik yönetimi tarafından, bayilik talebi olumlu görülmesi gerekmektedir.

* Vergi Mükellefi olmayan bayi adayı, karşılıklı bayilik sözleşmesi imzalanması sonrası 15 gün içinde vergi kaydı oluşturacaktır.

Bayilik şartlarımız ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sorularınız : Umarız ki bu bilgiler Paspasmatik bayisi olmanın getireceği avantajlar ile ilgili sorularınıza cevap vermiştir. Şayet ek bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız; 444 3 869 numaralı telefondan Bayi Departmanı’nı arayabilirsiniz.

Mesleki başarınızı, artık kişisel başarıya dönüştürmenin zamanının geldiğini ve asıl önemlisi, seçkin Paspasmatik  ailesinin üyesi olmak için gerekli niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, web sayfamızda yer alan “Bayilik Bilgi Talebi Başvuru Formunu”  eksiksiz doldurup, web sayfası üzerinden göndermeniz başarılı bir geleceğe adım atmanızda yeterli olacaktır.  

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.