//Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Sorumluluk
Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Sorumluluk 2017-01-26T18:42:30+00:00

Sürdürülebilirlik ve Kurumsal Sorumluluk

Çevre, toplum ve ekonomi alanlarında sürdürülebilirlik prensibiyle hareket ediyoruz.

Çevre

Çevre dostu üretimimizle Kurulduğu günden beri European Nonwoven Association (EDANA) olan firmamız bu bağlamda EDANA standartları ile üretim yapmaktadır.

Toplum

Her şeyin en iyisine layık olan toplumumuzun sosyal refah açısından ilerlemesine katkıda bulunacak kurumsal sorumluluk projelerini belirliyor ve hayata geçiriyoruz. Sosyal alanlarda mutlu ortamlar yaratma konusundaki heyecanımızı toplumun her kesimiyle paylaşıyoruz.

Ekonomi

İstikrarlı bir işveren olmayı çok önemsiyoruz. İstikrarlı çalışma süresiyle ve sunduğumuz bireysel gelişim programlarıyla çalışanlarımıza değer katan bir işvereniz. Paspasmatik Yan Sanayi Geliştirme Programı’yla yerel ekonomiye katkıda bulunuyoruz. Yan sanayilerimizin üretim sertifikasyon çalışmalarına yardımcı oluyor, yalın üretim gibi verim arttırıcı programları uygulamaları için destek veriyoruz.    Türkiye’nin katma değerli markalarından biri olarak dört kıtada 35 ülkeye ihracat yapmak için hazırız. Mensubu olduğumuz Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, KALDER, KOSGEB, TOBB gibi meslek kuruluşlarında aktif rol oynuyoruz.

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.