///Paspasmatik, 20’nci yetkili bayiliğini Ankara’da hizmete açtı

Paspasmatik, 20’nci yetkili bayiliğini Ankara’da hizmete açtı

Türkiye’deki büyüme atağını bayi kanalı ile de devam ettiren Paspasmatik , Ankara’daki 20’nci Bayiliğini verdi. Yeni büyüme planlarını açıklayan Paspasmatik Genel Müdürü Vahdettin DEMİR girişimci liderlik konusundaki deneyimlerini paylaştı.

Otomatik Satış Makinesi (wending machine) sektörünün önde gelen kuruluşlarından Paspasmatik, Türkiye’nin otomotiv ve yedek parça alanında liderliğinin getirdiği avantajları Paspasmatik  üretim ve Ar-Ge ‘sine katkıda bulunacağını  ve Bursa ilini Ar-Ge üssü yapma hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken, yetkili il bayilikleri de ağını da genişletiyor. Yeni Bayii ve Bölge Bayi açılışları ile geniş bir coğrafyaya hizmet sunan Paspasmatik, Ankara’da 20’nci bayiliğini hizmete soktu.

Yerli Otomatik Satış Makinesi (wending machine) üretim devi Paspasmatik Türkiye’deki faaliyetleri ve 2017 büyüme planı hakkında bilgi veren Paspasmatik Genel Müdürü Vahdettin DEMİR, Ankara’da 20’nci bayiliğinin hizmete girmesinden duydukları mutlulukları dile getirerek, şunları söyledi: “Bursa Nilüfer Çalı Sanayi Bölgesinde 3900 (üçbindokuzyüz) metrekare üzerine 2100 (ikibinyüz) metrekare kapalı alandan oluşan tesiste lojistik merkezimiz ile Dünya’nın her yerine sevkiyat yapmaya hazırlık yapıyoruz. Yerli Otomatik Satış Makinesi (wending machine)  sektörüne hakim Tüm patentlerini almış tescilli bir  markayız.” diye konuştu.

2017-02-01T09:59:27+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.