///Paspasmatik Bayiliğine Başlarken Neler Gereklidir?

Paspasmatik Bayiliğine Başlarken Neler Gereklidir?

Ülkemizde gelişmeye başlayan bir iş kolu olan Paspasmatik satış makineleri işletmeciliği pek çok kişi için cazip gelse de, nasıl başlayacakları konusunda pek çok kişi çekince göstermektedir. Girişimcilik  örneği sayılan Paspasmatik işletmeciliği size kısa sürede kazandıracak bir iş koludur.

Paspasmatik Satış Makineleri İşletmeciliğine Karar Vermek

Paspasmatik satış makineleri , 7 gün 24 saat çalışma prensibi ile siz tatildeyken bile çalışma sürekliliği sağlayacaktır. Ancak, her ne kadar rahat olsa da Paspasmatik satış makineleri işletmeciliğinin de göz önünde bulundurulması gereken noktaları bulunmaktadır. Öncelikle bu işin size uygun olup olmadığına karar vermeniz gerekmektedir. Paspasmatik satış makineleri periyodik kontrolü, temizliği ve stok takibi isteyen cihazlardır.

Paspasmatik Satış Makineleri İçin Mekan Seçimi

Paspasmatik satış makineleri bayiliği işletmeciliğinde karınızı maksimum derecede elde etmek için, seçeceğiniz nokta, stratejik bir öneme sahiptir. Bu yüzden bayilerimiz öncelikle Genelde araçların yoğun olarak yıkandığı kalabalık yerler, benzinlikler, petroller ve self-servis araç yıkama alanlarına kar ortaklığı – toptan satış – kiralama -sponsor reklam ortaklığı gibi ticari çalışma yöntemlerini kullanarak konuşlandırmaktadır. En doğru yeri belirlemek için genel bir pazar araştırması da yapabilirsiniz. Hangi saatlerde daha çok satış yapılabileceğini, araba yıkama trafiğinin nasıl olduğunu, potansiyel yerlerin listesi çıkarmak  gibi bilgileri elde ettikten sonra tek yapmanız gereken paspasmatik satış makinesini o noktaya yerleştirmek olacaktır. Tüketici tarafından kullanımı rahat olan ve madeni para karşılığında iki adet alınan esprili, renkli paspaslar Epey rağbet görecektir.

Paspasmatik satış makinesi Periyodik Bakım ve Takip

Hem müşterilerinizi analiz ederek ihtiyaca yönelik çalışmak, hem sağladığınız takip kalitesini arttırmak ve ayrıca daha fazla müşteri elde edebilmek için Paspasmatik satış makinelerini belirlediğiniz periyotta takibi ve tekrar dolumu önemli noktalardan birisidir. Araç içi paspas ürünü hızlı tükenimi veya herhangi bir arıza ihtimaline karşı da Paspasmatik satış makinelerinizi ziyaret etmeniz, müşterilerinizde kayıp yaşanmamasını sağlar. Sonuçta, bir Paspasmatik bayisi olarak sürücülere uygun araç içi paspas ürünleri eksiksiz sunmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

2019-01-08T10:10:15+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.