///Neden Paspasmatik Satış Otomatı Bayiliği ?

Neden Paspasmatik Satış Otomatı Bayiliği ?

Paspasmatik Satış otomatı bayiliğinde  yatakta dinlenirken ya da başka bir işle uğraşırken bile para kazanabilmektir. Bu neredeyse doğruluğuna inanılamayacak kadar güzel bir fikirdir. Elbette her karlı sektörde olduğu gibi Paspasmatik satış otomatı işletmeciliğinde de dikkatle ele alınması gereken önemli detaylar vardır.

Daha ilk günden kazanç sağlamaya başlarsınız.

Paspasmatik Satış otomatını araç içi paspas ürünleri ile doldurulup kullanıma hazır hale geldiği andan itibaren daha fazla bir yatırım yapma gereği olmaksızın araç içi paspas veren otomatınız para kazanmaya başlar. Paspasmatik Satış Otomatı işletmeciliğinin başka bir avantajı ise, ileriye dönük öngörülebilir gelir ve nakit akışı sağlamasıdır. Paspasmatik Satış Satış Otomatları büyük çapta işten çıkartmaların yaşandığı ekonomik buhran dönemleri hariç, kriz dönemlerinden ve ekonomik daralmalardan pek etkilenmezler. Böylelikle yaptığınız yatırımın ne kadar süre içerisinde kar etmeye başlayacağını kestirebilir işinizi büyütmenin planlarını daha sağlam verilere dayanarak  yapabilirsiniz.

Paspasmatik ile Gece ve gündüz, her gün Kazanç!

Hiç kuşkusuz çalışma saatleri bakımından kıyaslandığında bir günde normal bir satış elemanından, (hatta üç tane satış

elemanından bile) daha fazla saat çalışabilme özelliği vardır. Paspasmatik Satış Otomatınız sizin için bütün bir yıl hiç ara vermeden 7/24 çalışan bir satış elemanıdır. Hem İngilizce bilir, hem Türkçe, kimseye veresiye satmaz, kandırmaz, hile-hurda yapmaz. Hastalanmaz, kıdem tazminat, ihbarı, iş kanunu yoktur. Her ay amcası-dayısı ölmez, avans istemez, işe geç gelmez. Ağrısı, nazı olmaz.

Devamlı ve istikrarlı bir şekilde yarımınız size gelir sağlar.

Paspasmatik Otomatik satış makinelerinin aylık ortalama kazancı, kurulup çalıştırılmaya başladıktan birkaç hafta

sonra öngörülebilir hale gelmektedir. Diğer bir avantajı ise Paspasmatik bayileri Satış otomatlarını konuşlandırmaya başladıktan sonra satış istatistiklerini inceleyerek sonraki aylarda elde edilebilecek ortalama geliri önceden tahmin edebilmektedirler. Akıllıca seçilmiş bir lokasyonda çok düşük işletme ve bakım maliyetleri ile çalışacak Paspasmatik Satış Otomatları yaptığınız yatırımı en kısa süre geri kazanacaktır ve istikrarlı bir gelir oluşturacaktır.

Ek işten kendi işinizin patronu olmaya geçiş

Paspasmatik Satış Otomatı işletmeciliğinde işinizi yaparken fazladan zaman harcamanıza gerek yoktur. İster sekiz-altı

işinde çalışın ya da kendi işinizi yapıyor olun. Kendi işinizi bırakmadan ek bir iş olarak Paspasmatik satış otomat

işletmeciliği bayiliğinize başlayabilirsiniz. Kazandığınız para miktarı artığı zaman işinizi bırakıp, yalnızca kendi

işinizin patronu olabilirsiniz. Paspasmatik Satış Otomat işletmeciliğinden elde edebileceğiniz kazanç  araç içi paspas veren otomat filonuzun büyüklüğü ile yakından ilişkilidir.

2017-08-21T00:47:26+00:00

Paspasmatik​™​

Paspasmatik​™​ Ticari markası tek kullanım hakları Otomatsan Makina ​Teks.Elektr. San.Tic.Ltd.Şti'ye aittir. info@paspasmatik.com.tr - 444 3 869

Bayi Girişi

Değerli Bayimiz Hosgeldiniz, Bayi kodunuz ve bayi şifreniz ile buradan giriş yapabilirsiniz.

Paspasmatik Sipariş Formu

Ürün siparişinde bulunmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

Garantili Ürün Talep Formu

Garantili ürün taleplerini buradan yapabilirsiniz.